Honza

Volám sa Honza, svoju životnú a pracovnú cestu som začal s fotoaparátom v ruke, s ktorým som najprv behával po rodných Klatovoch, časom som sa vďaka láske k hudbe presunul do hudobných klubov, na koncerty a neskôr na diskotéky.

 

Keď už hovoríme o hudbe, niekoľko rokov som hral na violoncello a potom ešte veľa rokov na klavír. Celý čas ma to ťahalo aj k spevu, ku ktorému som sa po čase dostal v televíznej súťaži, a aj teraz si rád občas zaspievam na mikrofón a pred kamerou.

 

 

S pocitom, že ma kamera nemá až tak rada, som sa vydal na "druhú stranu", kde strihám videá, rozprávam sa s kameramanmi pri práci, trávim čas "na pľaci" a tiež sa dostávam na úplne úžasné miesta a rozprávam sa so skvelými ľuďmi.

 

 

 

Ľudia? Mám rád ľudí! Na tom som vždy zakladal svoju fotografiu. Postavil som si vlastnú fotobúdku, robil som portréty pre novinové rozhovory, Ligu majstrov. Pre veľký český pivovar som obišiel všetky hudobné festivaly, ako fotograf som bol niekoľkokrát na úžasnom Plese v opere a prešiel som desiatky kilometrov v Znojme na Historickom vinobraní.

 

Z prejdených kilometrov ma bolia nohy a z kamery na krku ma bolí chrbát, ale rád sa pretiahnem počas volejbalu alebo futbalu. Šport ma naozaj baví a myslím si, že by to malo byť rovnaké aj v práci. Po mnohých rokoch a množstve splnených pracovných snov ste niekedy trochu unavení. V mojom živote sa vždy jedny dvere zatvoria a vedľa sa otvoria ďalšie. Vždy som trochu sníval o eshope a dokonca som v ňom chvíľu pracoval ako brigádnik na vysokej škole. Keď Denisa vymyslela Paperlove, mal som pocit, že to jednoducho musí fungovať, pretože to znie a vyzerá super. A funguje to. A je to skvelé! Užite si to tu. :-)