Denisa

Narodila som sa v Klatovech v Českej republike, kde som študovala na strednej škole. Koniec môjho štúdia bol nielen skúškou dospelosti, ale aj skúškou života. Vo veku 20 rokov mi diagnostikovali sklerózu multiplex.


Na kapačke

 

 

Úloha znela: naučiť sa znovu chodiť a samozrejme zmaturovať :-). Našťastie som stihla oboje a pokračovala som v štúdiu medzinárodných vzťahov na Vysokej ZČU v Plzni a účtovníctva a daní na VOŠ v Klatovech. A keďže štúdium bolo príliš náročné a ja som nemala predstavu, čo budem v živote robiť, odišla som do USA - North Myrtle Beach v Južnej Karolíne ako plavčíčka. Od svojich piatich rokov som sa venovala súťažnému plávaniu, ktoré bolo vždy veľkou súčasťou môjho života, a toto bola pre mňa "práca snov".

 V USA jako plavčík      Plavání

 

 Do USA som sa vrátila ešte niekoľkokrát a okrem toho som navštívila Island, Thajsko, Čínu, Kanadu, Hongkong, Macao, Spojené arabské emiráty, Írsko, Francúzsko... Jednoducho som sa zamilovala do cestovania. Tak vlastne vznikla spoločnosť Paperlove. Mala som možnosť vidieť sortiment a trendy v cudzích krajinách, ktoré ma inšpirovali. A za to nikdy neprestanem byť vďačná. ♡